Mel Ramos, Miss America, emaille op staal.

Mel Ramos, Miss America, emaille op staal. kopen? Bied vanaf 2200!
Mel Ramos, Miss America, emaille op staal. kopen? Bied vanaf 2200!Mel Ramos, Miss America, emaille op staal. kopen? Bied vanaf 2200!Mel Ramos, Miss America, emaille op staal. kopen? Bied vanaf 2200!

Geplaatst door  MooiVoorThuis
FA. (2)

42 verkochte items
  • Mel Ramos (1935-2018)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Prachtige werk van Mel Ramos uit 2008, hand gesigneerd en genummerd 18/125

Emaille op staal met de afmetingen 90 x 70 x 3 cm.

Uiteraard bent u van harte welkom het werk eerst live te te komen bekijken in Amsterdam voor een bied.

In verband met de grootte en het gewicht alleen ophalen in Amsterdam.

U kunt natuurlijk ook zelf voor een koerier zorgen.

Mel Ramos (1935-2018)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  MooiVoorThuis
FA. (2)

42 verkochte items
Starttijd:25-01-2018 om 10:23
Eindtijd:30-01-2018 om 20:23
Openingsbod€ 2200
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland