Lia van Leeuwen - memoratrix II

Lia van Leeuwen - memoratrix II kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - memoratrix II kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - memoratrix II kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - memoratrix II kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - memoratrix II kopen? Bied vanaf 25!
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Prachtige ets van Lia van Leeuwen
Titel: memoratrix II
Oplagenummer: 6/ 10

In zeer goede conditie

De ets kan uitsluitend worden opgehaald in Delft.

Lia van Leeuwen (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  imre9
FA. (2)

Lid sinds 2019
55 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
46 cm
57 cm
Starttijd:21-04-2022 om 12:20
Eindtijd:03-05-2022 om 21:21
Openingsbod € 25
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie