Metten Koornstra - mensen in veld - Verkocht

Metten Koornstra - mensen in veld kopen? Bied vanaf 35!
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
Lijst47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Titel staat er niet op

Ziet er goed uit, zit in open lijst (geen randen)

Metten Koornstra (1912-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Ltb
FA. (2 )

8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
57 cm
47 cm
57 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 36,80 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2022 om 14:04
Eindtijd:04-10-2022 om 15:03
anneleen
04 okt. / 14:17
€ 32