Mercato Stripes by Jeanette Passin Sloan

Jeanette Pasin Sloan

Geplaatst door  MooiVoorThuis
FA. (2)

42 verkochte items
  • Jeanette Pasin Sloan
GesigneerdHandgesigneerd

Het lijkt wel een foto zo realistisch schildert deze Amerikaanse kunstenares.

Deze litho van haar werk heeft de afmetingen 90 x 100 cm, is handgesigneerd en genummerd 30/70.

Bezichtigen: Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam altijd op afspraak.

Jeanette Pasin Sloan

Geplaatst door  MooiVoorThuis
FA. (2)

42 verkochte items
Starttijd:09-10-2012 om 12:15
Eindtijd:23-10-2012 om 12:15
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNederland