Merijn Bolink, lithografie ( Ingelijst).

Merijn Bolink, lithografie ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Merijn Bolink, lithografie ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 65!Merijn Bolink, lithografie ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 65!Merijn Bolink, lithografie ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 65!Merijn Bolink, lithografie ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  NeoGeo
FA. (5)

87 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Merijn Bolink (1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Lithografie van Merijn (Olivier) Bolink ( 1967). Informatie over de kunstenaar: www.merijnbolink.com

Litho, gesigneerd in potlood aan de onderzijde. afmeting papier 45 x 45 cm, buitenmaat van de lijst 72 x 72 cm.

Oplage 60, exemplaar 12. Ingelijst achter glas in passepartout in houten zwart gelakte lijst met profiel.

Zowel werk als lijst in perfekte staat.

Ophalen in Amsterdam mogelijk. Bezorging tegen onkostenvergoeding.

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:27-09-2016 om 12:47
Eindtijd:12-10-2016 om 05:47

Biedingen (1):

Brito
3 okt. / 10:50
€ 65