Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes

Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 60!
Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 60!Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 60!Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 60!Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 60!
  • Willem Snitker (1938-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekSjabloondruk
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75 exemplaren
Mooi abstract werk van Willem Snitker en het gedicht park in den Winter van Aafjes.

ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Willem Snitker (1938-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
39 cm
50 cm
Starttijd:19-09-2022 om 12:31
Eindtijd:02-10-2022 om 21:08
Openingsbod € 60
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland