Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6

Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!
Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!Jean Tinguely - Meta - 1972 - Uitgave met originele gesigneerde tekening van de Metamatic 6 kopen? Bied vanaf 595!
  • Jean Tinguely (1925-1991)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1972
TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22.1 cm x 30.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een bijna nieuwe uitgave van het boek "Meta" over Jean Tinguely ( 1925-1991) door Pontus Hultén uit 1972. Het boek heeft de vorm van een koffertje met sluiting. Het telt 363 bladzijden. Er zijn vele illustraties in kleur en zwart wit. tevens zijn er dubbele vellen en doorzichtige bladen.
Er is een originele tekening in het boek uit de  tekenmachine Metamatic nummer 6. Deze tekening is gesigneerd op de voorzijde door Jean Tinguely. Op de achterzijde is degene vermeld die de machine heeft bediend op 7 december 1972.  De originele kartonnen hoes zit ook nog om de stoffen omslag met handgreep en slotje.  Achterin het boek is een single toegevoegd met tekst en muziek rondom deze uitgave Het geheel verkeert is zeer goede staat! Formaat is 30,9 cm x 22,1 cm. Zeldzame complete uitgave!

Jean Tinguely (1925-1991)

ZwitsersZwitsersAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Smoke
FA. (18 )

170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
30.9 cm
22.1 cm
Sluit over 7d 11u 14m 30s
Openingsbod€ 595
ObjectlocatieMuiden,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:27-11-2022 om 23:11
Eindtijd:11-12-2022 om 10:52