Meta Pluckebaum: 'Was ist das?' -handgekleurde ets- - Verkocht

Meta Pluckebaum: 'Was ist das?' -handgekleurde ets- kopen? Bied vanaf 60!
Meta Pluckebaum: 'Was ist das?' -handgekleurde ets- kopen? Bied vanaf 60!Meta Pluckebaum: 'Was ist das?' -handgekleurde ets- kopen? Bied vanaf 60!Meta Pluckebaum: 'Was ist das?' -handgekleurde ets- kopen? Bied vanaf 60!
  • Meta Pluckebauc-Weber (1876-1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets van deze internationaal vermaarde en geliefde kunstenares met een voorstelling van twee kittens en een kever, rechtsonder met potlood gesigneerd, losbladig. Dit werk verdient een mooie lijst. Enige verkleuring aan de randen door een voormalig passepartout (zie foto). Wordt aangetekend verzonden.

Formaat afbeelding: 20 x 24 cm Bladformaat: A4 (21 x 29,7 cm) Techniek: ingekleurde ets Gesigneerd en titel met potlood Jaartal en oplage: onbekend Conditie: goed, behoudens verzuurde rand

Meta Pluckebauc-Weber (1876-1954)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:20-09-2017 om 17:05
Eindtijd:27-09-2017 om 17:05
piggelmee
26 sep. / 00:41
€ 60