Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel
Ger Sluijter - zeegezicht - aquarel - ingelijst - niet gesigneerd
Cornelis Jacobus Aart Kruijt - Amsterdamse Poort te Haarlem
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige ets van deze internationaal vermaarde en geliefde kunstenares met een voorstelling van twee kittens en een kever, rechtsonder met potlood gesigneerd, losbladig. Dit werk verdient een mooie lijst. Enige verkleuring aan de randen door een voormalig passepartout (zie foto). Wordt aangetekend verzonden.
Formaat afbeelding: 20 x 24 cm Bladformaat: A4 (21 x 29,7 cm) Techniek: ingekleurde ets Gesigneerd en titel met potlood Jaartal en oplage: onbekend Conditie: goed, behoudens verzuurde rand
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 20-9-2017 om 17:05 |
Eindtijd | 27-9-2017 om 17:05 |