Herman Brood - Metro

Herman Brood - Metro kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood - Metro kopen? Bied vanaf 595!Herman Brood - Metro kopen? Bied vanaf 595!Herman Brood - Metro kopen? Bied vanaf 595!Herman Brood - Metro kopen? Bied vanaf 595!Herman Brood - Metro kopen? Bied vanaf 595!Herman Brood - Metro kopen? Bied vanaf 595!Herman Brood - Metro kopen? Bied vanaf 595!

Geplaatst door  Os
FA. (12)

135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 cm x 103 cm (h x b)
Lijst92 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Schitterende zeefdruk van Herman Brood met de totale afmetingen van 122 x 92 cm

Voluit gesigneerd: Herman Brood en genummerd 56/150.

Voorzien van een strakke zwarte Barth lijst

Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

135 verkochte items
122 cm
92 cm
103 cm
78 cm
Starttijd:28-05-2022 om 20:26
Eindtijd:11-06-2022 om 19:33
Openingsbod€ 595
ObjectlocatieSchoonhoven, Nederland
VerzendingAlleen per koerier