Metten Koornstra - 2 litho's op 1 blad: figuren in landschap - 1969 - Verkocht

Metten Koornstra - 2 litho's op 1 blad: figuren in landschap - 1969 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Metten Koornstra - 2 litho's op 1 blad: figuren in landschap - 1969 kopen? Bied vanaf 45!Metten Koornstra - 2 litho's op 1 blad: figuren in landschap - 1969 kopen? Bied vanaf 45!Metten Koornstra - 2 litho's op 1 blad: figuren in landschap - 1969 kopen? Bied vanaf 45!Metten Koornstra - 2 litho's op 1 blad: figuren in landschap - 1969 kopen? Bied vanaf 45!Metten Koornstra - 2 litho's op 1 blad: figuren in landschap - 1969 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere uitgave van Metten Koornstra. Het betreft hier 2 litho's op 1 bladuit 1969. De eerste is gesigneerd en genummerd (E.A.). De tweede op de achterzijde is niet gesigneerd. Afmetingen blad: H39,5 x b57 cm. Afmetingen voorstelling 1: H16,5 x b29 cm. Afmetingen voorstelling 2 op achterzijde: H15 x b13 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

ZZLS

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:06-08-2017 om 12:47
Eindtijd:14-08-2017 om 19:47
emilebakker
08 aug. / 13:23
€ 45