Metten Koornstra, De wolkentemmer, Litho

Metten Koornstra, De wolkentemmer, Litho kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Metten Koornstra, De wolkentemmer, Litho kopen? Bied vanaf 70!Metten Koornstra, De wolkentemmer, Litho kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Surrealistische, vroege litho door Metten Koornstra.

Voorstelling van een figuur die de wolken tract te bedwingen.

Losbladig, beeldmaat 17x29, bladmaat 40x53

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'MTKoornstra' en '63'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:16-06-2014 om 20:42
Eindtijd:23-06-2014 om 20:42

Biedingen (1):

ezta
22 jun. / 12:01
€ 70