Metten Koornstra, Figuren in duister landschap bij huis, Litho - Verkocht

Metten Koornstra, Figuren in duister landschap bij huis, Litho kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Metten Koornstra, Figuren in duister landschap bij huis, Litho kopen? Bied vanaf 45!Metten Koornstra, Figuren in duister landschap bij huis, Litho kopen? Bied vanaf 45!Metten Koornstra, Figuren in duister landschap bij huis, Litho kopen? Bied vanaf 45!Metten Koornstra, Figuren in duister landschap bij huis, Litho kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3245 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke litho door Metten Koornstra.

Meerdere figuren in een duistere setting bij een huis.

Losbladig, beeldmaat 20x23, bladmaat 54x68

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'MT Koornstra' en '66'

Genummerd l.o. '1/190', afkomstig als eerste exemplaar uit de Prent 190-serie

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Metten Koornstra (1912-1978)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3245 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:28-11-2015 om 20:30
Eindtijd:08-12-2015 om 21:30
jtjmkusters
06 dec. / 19:43
€ 45