METTEN KOORNSTRA - Litho uit oplage van 10 - GESIGNEERD.

METTEN KOORNSTRA - Litho uit oplage van 10 - GESIGNEERD. kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Andere items

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

278 verkochte items
  • Metten Koornstra (1912-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft abstracte compositie. De litho maakt deel uit van een serie van 10, dit is exemplaar 3 uit 1980. Het werk is genummerd en gesigneerd (r.o) en voorzien van onderschrift door de kunstnaar.

Maat: 30x40 (blad) en ca. 13x13cm (beeld)

In combinatie met andere werken, bespaart u verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:07-12-2014 om 15:32
Eindtijd:14-12-2014 om 15:37

Biedingen (1):

173296
14 dec. / 15:31
€ 80