Metten Koornstra, Meisje in surrealistisch landschap, Litho

Metten Koornstra, Meisje in surrealistisch landschap, Litho kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 140,00

Metten Koornstra, Meisje in surrealistisch landschap, Litho kopen? Bied vanaf 75!Metten Koornstra, Meisje in surrealistisch landschap, Litho kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke litho door Metten Koornstra.

Voorstelling van een meisje in een surrealistisch landschap.

Losbladig, beeldmaat 32x42, bladmaat 51x66

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'MTKoornstra' en '1972'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 140,00

Starttijd:11-03-2014 om 21:52
Eindtijd:18-03-2014 om 21:52

Biedingen (10):

fcavd
18 mrt. / 19:54
€ 140
Alet
18 mrt. / 17:42
€ 130
fcavd
18 mrt. / 16:57
€ 120
Alet
18 mrt. / 16:20
€ 110
fcavd
18 mrt. / 16:19
€ 100
Alet
18 mrt. / 16:19
€ 95
fcavd
18 mrt. / 15:56
€ 90
Alet
15 mrt. / 14:28
€ 85
fcavd
15 mrt. / 13:59
€ 80
Alet
15 mrt. / 10:16
€ 75