De originele aluminium drukplaat voor de litho-drukpers van de Nederlandse kunstenaar Metten Koornstra (1912-1978).
Metten Koornstra maakte zijn tekening rechtstreeks op deze plaat. Op de plaat zit nog de drukinkt, waardoor de afbeelding duidelijk te zien is. De afbeelding op de drukplaat is het spiegelbeeld van de afbeelding op de later gedrukte litho. Het is mij onduidelijk of deze litho ooit is uitgegeven. Ik heb geen afdrukken van deze afbeelding kunnen vinden....
-Afmetingen drukplaat: 37 x 45 cm. Beeld, 11 x 14 cm.
-Herkomst: De drukplaat is afkomstig uit het atelier/werkplaats van de kunstenaar.
-Conditie: De drukplaat heeft slijt- en gebruikssporen.
Zie ook de foto’s.
Goed
In goede staat
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 21,95
€ 21,95
Europese Unie
€ 21,95
Wereldwijd
€ 55,00
Extra