Metten Koornstra - Originele drukplaat , “Peer” – ca 1965

Metten Koornstra - Originele drukplaat , “Peer” – ca 1965 kopen? Bied vanaf 75!
Metten Koornstra - Originele drukplaat , “Peer” – ca 1965 kopen? Bied vanaf 75!Metten Koornstra - Originele drukplaat , “Peer” – ca 1965 kopen? Bied vanaf 75!Metten Koornstra - Originele drukplaat , “Peer” – ca 1965 kopen? Bied vanaf 75!Metten Koornstra - Originele drukplaat , “Peer” – ca 1965 kopen? Bied vanaf 75!Metten Koornstra - Originele drukplaat , “Peer” – ca 1965 kopen? Bied vanaf 75!
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
De originele aluminium drukplaat voor de litho-drukpers van de Nederlandse kunstenaar Metten Koornstra (1912-1978).

Metten Koornstra maakte zijn tekening rechtstreeks op deze plaat. Op de plaat zit nog de drukinkt, waardoor de afbeelding duidelijk te zien is. De afbeelding op de drukplaat is het spiegelbeeld van de afbeelding op de later gedrukte litho. Het is mij onduidelijk of deze litho ooit is uitgegeven. Ik heb geen afdrukken van deze afbeelding kunnen vinden....
-Afmetingen drukplaat: 37 x 45 cm. Beeld, 11 x 14 cm.
-Herkomst: De drukplaat is afkomstig uit het atelier/werkplaats van de kunstenaar.
-Conditie: De drukplaat heeft slijt- en gebruikssporen.
Zie ook de foto’s.

Metten Koornstra (1912-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5500 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
45 cm
37 cm
Starttijd:24-10-2022 om 19:57
Eindtijd:30-10-2022 om 20:23
Openingsbod € 75
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland