Metten Koornstra - Wandelende dame

Geplaatst door  hhelder

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Metten Koornstra (1912-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho uit 1975, met vermelding "épreuve d'artiste", dus ongenummerd. Gesigneerd met potlood.

Formaat afbeelding: 42x32. Formaat huidige passepartout: 58x46.

De prent is altijd ingelijst geweest. Indien gewenst is de eenvoudige aluminium wissellijst inclusief.

Op te halen in Amsterdam, of tegen meerprijs (6,75) op te sturen in koker.

Starttijd:24-09-2012 om 21:39
Eindtijd:08-10-2012 om 21:39
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieNederland