Mia Bake - ets - afbeelding van boerderij in landschap - gesigneerd - Verkocht

Mia Bake - ets - afbeelding van boerderij in landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Mia Bake - ets - afbeelding van boerderij in landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Mia Bake - ets - afbeelding van boerderij in landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Mia Bake - ets - afbeelding van boerderij in landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Mia Bake - ets - afbeelding van boerderij in landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

451 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Mia Bake (1886-1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Mia Bake 1886 - 1939 maakte o.a. etsen van landschappen. Vastgezet onder linnen passe partout met de afmeting 39 x 27,5 cm. Maat afbeelding is 25 bij 15 cm. Gesigneerd in potlood rechtsonder.

Wordt bij verzending verpakt tussen platen.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:04-09-2015 om 20:11
Eindtijd:11-09-2015 om 20:16
fransdelaat
11 sep. / 20:10
€ 20