Mia Heering-Gallis - C825, Dorpsgezicht

Mia Heering-Gallis - C825, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 75!
Mia Heering-Gallis - C825, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 75!Mia Heering-Gallis - C825, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 75!Mia Heering-Gallis - C825, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Mia Heering-Gallis (1921)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 61 cm (h x b)
Lijst87.5 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C825, M. Heering-Gallis, Dorpsgezicht, linksonder gesigneerd, olie op doek, met het mes geschilderd,  doekmaat 76 x 61 cm, lijstmaat 87.5 x 74 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, hier en daar iets verfverlies, lijst bevat vochtschade, linnen verkleurd door de tijd, beschadigingen rondom, randbeschadigingen

Mia Heering-Gallis (1921)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
74 cm
87.5 cm
61 cm
76 cm
Starttijd:11-08-2020 om 12:06
Eindtijd:16-08-2020 om 19:14
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier