Michael Berkhemer: Houtsnede op Rijstpapier, Z.T. - Ingelijst - Verkocht

Michael Berkhemer: Houtsnede op Rijstpapier, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 110,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Michael Berkhemer (1948)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Dit werk van Michael Berkhemer is helaas niet gesigneerd, vandaar de lage inzet.

Titel: Z.T.
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 103 cm x 68 cm
Oplage: niet genummerd
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Houtsnede op rijstpapier
Ingelijst: Ja, in houten lijst (smoezelig)
Conditie: In goede staat. Met enkele oxidatiestipjes en lichte kreuk in het blad, haast onvermijdelijk bij dit fragiele papier.

Administratieve code:

QQRW

Michael Berkhemer (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:13-12-2017 om 15:19
Eindtijd:24-12-2017 om 15:34
Biedingen (19)
ajheems
24 dec. / 15:27
€ 110
wbieder
24 dec. / 15:25
€ 100
ajheems
24 dec. / 15:20
€ 95
wbieder
24 dec. / 15:20
€ 90
ajheems
24 dec. / 15:20
€ 85
wbieder
24 dec. / 15:19
€ 80
ajheems
24 dec. / 15:15
€ 75
wbieder
24 dec. / 15:14
€ 70
ajheems
24 dec. / 15:14
€ 65
wbieder
24 dec. / 15:13
€ 60
ajheems
24 dec. / 15:12
€ 55
wbieder
24 dec. / 15:12
€ 50
ajheems
24 dec. / 15:12
€ 50
wbieder
24 dec. / 15:09
€ 45
ajheems
24 dec. / 15:09
€ 40
ajheems
24 dec. / 15:05
€ 12
atoutprix
24 dec. / 15:05
€ 10
atoutprix
24 dec. / 14:25
€ 3
Engel1969
15 dec. / 11:27
€ 1