Michael John March - Purple Tide II

Michael John March - Purple Tide II kopen? Bied vanaf 5!
Michael John March - Purple Tide II kopen? Bied vanaf 5!Michael John March - Purple Tide II kopen? Bied vanaf 5!Michael John March - Purple Tide II kopen? Bied vanaf 5!Michael John March - Purple Tide II kopen? Bied vanaf 5!Michael John March - Purple Tide II kopen? Bied vanaf 5!Michael John March - Purple Tide II kopen? Bied vanaf 5!Michael John March - Purple Tide II kopen? Bied vanaf 5!Michael John March - Purple Tide II kopen? Bied vanaf 5!
  • Michael John March (1957-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 84 cm (h x b)
Lijst71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote litho van Michael John March getiteld Purple Tide II.

Prachtig in elkaar overvloeiende kleuren.
In potlood getiteld en gesigneerd.
Ingelijst achter glas.

Michael John March (1957-1997)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  MDalen

Lid sinds 2017
56 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
101 cm
71 cm
84 cm
55 cm
Starttijd:16-09-2022 om 16:40
Eindtijd:30-09-2022 om 21:18
Openingsbod € 5
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie