Michael Tedja - Is money the measure of everything?

Michael Tedja - Is money the measure of everything? kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Michael Tedja (1971)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen106 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk op hand geschept papier

Michael Tedja (1971)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
70 cm
106 cm
Sluit binnenkort 17u 50m 34s
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieLathum, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:08-08-2022 om 11:14
Eindtijd:17-08-2022 om 21:26