Michael Vaughan :Vossen olieverf op canvasboard - Verkocht

Michael Vaughan :Vossen olieverf op canvasboard kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Michael Vaughan :Vossen olieverf op canvasboard kopen? Bied vanaf 30!Michael Vaughan :Vossen olieverf op canvasboard kopen? Bied vanaf 30!Michael Vaughan :Vossen olieverf op canvasboard kopen? Bied vanaf 30!Michael Vaughan :Vossen olieverf op canvasboard kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  fo1475

24 verkochte items
  • Michael Vaughan (1938-2003)

Olieverf op canvasboard - gesigneerd op achterzijde. Niet ingelijst

Geschilderd met olieverf in een luministisch/realistische stijl. Afmetingen zijn 60x60 cm. Verkregen uit een veiling. Schilderij verkeert in goede staat.
Michael VAUGHAN (1938-2003) was illustrator en kunstenaar. Hij verkreeg grote bekendheid door zijn marines en schilderijen van zeiljachten. Andere thema's waren: wild-life scenes(dieren) en golf scenes. Beïnvloed door generatiegenoot Hockney.

Werk wordt geveild door :Christies , Bonhams, Sotheby’s..

Zie: invaluable.com, artnet.com, artvalue.com enz.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:15-04-2017 om 15:46
Eindtijd:29-04-2017 om 15:46
pdc
26 apr. / 16:23
€ 30