Michel Cardena: Litho, Abstracte compositie, 1967 - Verkocht

Michel Cardena: Litho, Abstracte compositie, 1967 kopen? Bied vanaf 1!
Michel Cardena: Litho, Abstracte compositie, 1967 kopen? Bied vanaf 1!Michel Cardena: Litho, Abstracte compositie, 1967 kopen? Bied vanaf 1!
  • Michel Cardenas (1934-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote kleurenlitho van Michel Cardena, in opdracht van Prent 190

Titel: Abstracte compositie
Jaartal: 1967
Afmetingen beeld: 60 cm x 90 cm
Gesigneerd: Hand gesigneerd met potlood
Oplage: 136/190
Ingelijst: Nee
Materiaal:  Kleurenlitho op handgeschept papier

Conditie:
In perfecte staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in een pakket/koker. Afhalen in Amsterdam tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam, tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:05-04-2013 om 11:57
Eindtijd:15-04-2013 om 11:57
Biedingen (5)
lopez
15 apr. / 11:51
€ 16
NeoGeo
15 apr. / 11:50
€ 10
lopez
15 apr. / 11:50
€ 10
NeoGeo
05 apr. / 17:43
€ 5
MBZ
05 apr. / 12:11
€ 1