Michel Cardenas - Litho: zomerlimonade

Michel Cardenas - Litho: zomerlimonade kopen? Bied vanaf 50!
Michel Cardenas - Litho: zomerlimonade kopen? Bied vanaf 50!Michel Cardenas - Litho: zomerlimonade kopen? Bied vanaf 50!Michel Cardenas - Litho: zomerlimonade kopen? Bied vanaf 50!Michel Cardenas - Litho: zomerlimonade kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (162)
  • Michel Cardenas (1934-2015)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60.5 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage117/190
Litho van Michel Cardenas. Titel: Zomerlimonade. Nummer: 117/190. Afmetingen blad: H60.5 x b88.5cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b72.5cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Wel zitten er kreukels op de randen en oxidatievlekjes(foxing)

Starttijd:13-07-2021 om 13:01
Eindtijd:22-07-2021 om 20:23
Openingsbod€ 50
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland