Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver

Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 45!
Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 45!Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 45!Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 45!Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 45!Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 45!Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 45!Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 45!Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 45!Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 45!Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Michel Delacroix (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Conditie: uitstekend. Lichte verkleuring rand vel, zie foto's.
Oplage: 149/150. Nummers op de foto kunnen afwijken.
Afmetingen: Vel 56 x 76 cm. Afbeelding: 48 x 60 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en  verzekerd verzonden.

Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Michel Delacroix (1933)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
76 cm
56 cm
Starttijd:12-07-2022 om 22:43
Eindtijd:21-07-2022 om 21:26
Openingsbod€ 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland