Michel Poort - Tulpen in rood - Verkocht

Michel Poort - Tulpen in rood kopen? Bied vanaf 1!
  • Michel Poort (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage48/125

Bosje bloemen van Michiel Poort. Fleurig cadeautje voor een zacht prijsje.

Michel Poort (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
61 cm
81 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 10:52
Eindtijd:09-10-2022 om 22:28
Biedingen (5)
R6mGX6WQ-12944
09 okt. / 22:20
€ 10
JohannavanDijk
08 okt. / 09:52
€ 5
ivosnijders
08 okt. / 09:52
€ 5
JohannavanDijk
07 okt. / 11:07
€ 3
ivosnijders
29 sep. / 16:00
€ 1