Michel van Overbeeke: Kleurets, Two Mountains, Ingelijst - Verkocht

Michel van Overbeeke: Kleurets, Two Mountains, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Michel van Overbeeke: Kleurets, Two Mountains, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Michel van Overbeeke: Kleurets, Two Mountains, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Michel van Overbeeke: Kleurets, Two Mountains, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  koraal

Lid sinds 2017
3 verkochte items
  • Michel van Overbeeke (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Subtiele kleurets op papier van Michel van Overbeeke uit 1987. Nummer 7 uit een oplage van 30 stuks. Beeldformaat is 29,5 x 40 cm. De lijst is 51,4 x 66,3 cm. Kwaliteit van het werk is prima. U ontvangt het werk inclusief een passepartout en keurige, witte lijst.

Door de grootte van het werk is verzenden als pakket niet mogelijk. Het werk kan worden opgehaald of verzonden met een koerier.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:26-01-2018 om 15:47
Eindtijd:02-02-2018 om 15:47
AW44
31 jan. / 20:44
€ 40