Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Ets |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Dit kunstwerk kan worden afgehaald in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens. Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt met alle plezier thuisbezorgd tegen de laagst mogelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 40,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./Bel. max. € 65,00
N.B. U biedt enkel op het kunstwerk, niét op de lijst. Bij afhalen krijgt u het werk niettemin ingelijst mee; dit geldt ook bij bezorging per koerier. Verzending echter geschiedt zonder de lijst!
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essen, België |
Objectlocatie | Essen, België |
Starttijd | 18-11-2020 om 16:39 |
Eindtijd | 17-8-2021 om 21:40 |