Michel van Overbeeke - Meeting point - Verkocht

Michel van Overbeeke - Meeting point kopen? Bied vanaf 1!
Michel van Overbeeke - Meeting point kopen? Bied vanaf 1!Michel van Overbeeke - Meeting point kopen? Bied vanaf 1!
  • Michel van Overbeeke (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren
Fraai kleurrijk werk van de meesteretser Michel van Oeverbeek.  Vakmanschap in de beste vorm. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem. Ook kunnen wij uw aankopen opslaan in onze opslagruimtes.
Ondertussen kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Michel van Overbeeke (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
77 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 24,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 11:46
Eindtijd:04-10-2022 om 21:30
Biedingen (8)
akleindrent
04 okt. / 21:24
€ 21
Nijhuis
04 okt. / 21:24
€ 16
Nijhuis
04 okt. / 18:54
€ 15
Rick01
04 okt. / 08:37
€ 10
paradijsje
04 okt. / 00:40
€ 5
duif
04 okt. / 00:40
€ 5
paradijsje
27 sep. / 14:09
€ 3
duif
22 sep. / 23:35
€ 1