FA. (3)

Michel van Overbeeke - Michel van Overbeeke, zeefdruk, 'Vogel', 1996

Michel van Overbeeke - Michel van Overbeeke, zeefdruk, 'Vogel', 1996 kopen? Bied vanaf 79!
Michel van Overbeeke - Michel van Overbeeke, zeefdruk, 'Vogel', 1996 kopen? Bied vanaf 79!Michel van Overbeeke - Michel van Overbeeke, zeefdruk, 'Vogel', 1996 kopen? Bied vanaf 79!Michel van Overbeeke - Michel van Overbeeke, zeefdruk, 'Vogel', 1996 kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

667 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Michel van Overbeeke (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie en zeldzame zeefdruk van de hand van Michel van Overbeeke.

Papierformaat is 22x20cm.

In 1996 uitgegeven ter ere van het 25-jarig bestaan van de Nederlandse brandwonden stichting. Voor deze gelegenheid hebben 25 kunstenaars hun interpretatie van een vogel vereeuwigd in een kunstwerk. De zeefdruk is gedrukt door peter wilms op 250 grams arches velin papier. De oplage is zeer beperkt. Het gaat in totaal om 25 genummerde edities, 20 épreuve d'artistes en 10 hors commerce exemplaren. Deze zeefdruk is extreem zeldzaam, 'genummerd' A/Z. Het betreft de kunstenaarseditie. Alle kunstenaars hebben een complete box van 25 zeefdrukken ontvangen. Deze zeefdruk is eigendom geweest van Shunyam.

Let op: portfoliobladen op foto 2 en 3 zitten niet bij de koop inbegrepen!

Starttijd:21-03-2019 om 11:28
Eindtijd:01-04-2019 om 21:46
Openingsbod€ 79
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland