Mick Rooney - Gouache - 1977(Groot werk!)

Mick Rooney - Gouache - 1977(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!
Mick Rooney - Gouache - 1977(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!Mick Rooney - Gouache - 1977(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!Mick Rooney - Gouache - 1977(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Mick Rooney (1944)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1977
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen81 cm x 100 cm (h x b)
Lijst103 cm x 128.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gouache van de bekende Engelse kunstenaar Mick Rooney. Jaar: 1977. Afmetingen incl lijst: H103 x b128.5. Afmetingen per voorstelling: H81 x b48.5cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzending: Het werk kan worden verzonden per koerier(Swift).

Schilder en leraar, geboren in Epsom, Surrey. Hij studeerde aan Sutton School of Art, 1959-1962, Wimbledon School of Art, 1962-4, en Royal College of Art, 1964-7. Hij won de Rome Scholarship, het bijwonen van de British School in Rome, 1967-8. Vanaf dat moment tot 1982 gaf hij les aan verschillende kunstacademies, in 1983 was hij artist-in-residence bij Towner Art Gallery, Eastbourne. Tot zijn prijzen behoorden de Calouste Gulbenkian Printmakers' Award, 1984; John Player Pkt verzonden worden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.ortretprijs, 1985; en Korn/Ferry International Premier Award op RA Summer Exhibition, 1989. De vervaagde caféscènes en briljant gekleurde menigtescènes leidden ertoe dat Rooney's werk door een criticus werd beschreven als "opeenvolgende delen van de menselijke komedie". Rooney nam in de jaren zestig deel aan tal van groepstentoonstellingen van Young Contemporaries.

Mick Rooney (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
128.5 cm
103 cm
100 cm
81 cm
Sluit binnenkort 8u 51m 25s
Openingsbod€ 750
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:05-08-2022 om 16:46
Eindtijd:14-08-2022 om 20:47