Mieke Burgers-Witteveen, Hout-linoleumsnede, Drie kleine kleuters - Verkocht

Mieke Burgers-Witteveen, Hout-linoleumsnede, Drie kleine kleuters kopen? Bied vanaf 45!
Mieke Burgers-Witteveen, Hout-linoleumsnede, Drie kleine kleuters kopen? Bied vanaf 45!Mieke Burgers-Witteveen, Hout-linoleumsnede, Drie kleine kleuters kopen? Bied vanaf 45!Mieke Burgers-Witteveen, Hout-linoleumsnede, Drie kleine kleuters kopen? Bied vanaf 45!
  • Mieke Burgers-Witteveen (1924-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Hout-linoleumsnede door Mieke Burgers-Witteveen.

Voorstelling van drie kleine kleuters tekenend aan een tafel

Losbladig, beeldmaat 51x38, bladmaat 64x50

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Mieke Burgers-Witteveen' en '1966'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:02-04-2016 om 17:42
Eindtijd:09-04-2016 om 17:42
Kimvdp
08 apr. / 21:04
€ 45