FA. (1)

Mieke Kemming Stork: set schilderijen olieverf, Droomauto I+ II

Mieke Kemming Stork: set schilderijen olieverf, Droomauto I+ II kopen? Bied vanaf 900!
Mieke Kemming Stork: set schilderijen olieverf, Droomauto I+ II kopen? Bied vanaf 900!Mieke Kemming Stork: set schilderijen olieverf, Droomauto I+ II kopen? Bied vanaf 900!

Geplaatst door  dirkk

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Mieke Kemming-Stork (1925)

Set prachtig geschilderde, fraai ingelijste, schilderijen.

Formaat Schilderij 18 x 18 cm, ingelijst 24 x 24 cm.

Starttijd:01-12-2016 om 12:09
Eindtijd:08-12-2016 om 12:09
Openingsbod€ 900
ObjectlocatieNederland