Mieke Visser - zonder titel

Mieke Visser - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Mieke Visser - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Mieke Visser - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Mieke Visser (1952)
TypeFotografie
Jaartal1986
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai fotowerk van Mieke Visser. In goede staat.

Als u het werk komt ophalen dan zit er een passe partout omheen, verzenden zonder.

Desgewenst kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Mieke Visser (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2748 verkochte items
Alle items van deze verkoper (463)
46 cm
44 cm
Sluit binnenkort 4u 45m 45s
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-01-2023 om 14:09
Eindtijd:06-02-2023 om 19:33