Anton Heyboer - Vissersvlet YM348
Herman Brood - De Gezegende - gesigneerd en genummerd 104 / 150
Ada Breedveld - Litho, Titel, Sea Woman
Hendrik Spilman - Slot Abkoude, Dorp Abkoude, originele kopergravure
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho door mien Cambier van Nooten
Voorstelling van kinderen achter het raam
Losbladig, beeldmaat 13x17, bladmaat 21x25
Gesigneerd in potlood l.o. 'W J CambiervanNooten', gemonogrammeerd r.o. in de druk 'CN'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 6-11-2017 om 14:50 |
Eindtijd | 18-11-2017 om 12:50 |