Mien Cambier van Nooten, Meisjes in het raam, Litho - Verkocht

Mien Cambier van Nooten, Meisjes in het raam, Litho kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Mien Cambier van Nooten, Meisjes in het raam, Litho kopen? Bied vanaf 30!Mien Cambier van Nooten, Meisjes in het raam, Litho kopen? Bied vanaf 30!Mien Cambier van Nooten, Meisjes in het raam, Litho kopen? Bied vanaf 30!Mien Cambier van Nooten, Meisjes in het raam, Litho kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
  • Mien Cambier van Nooten (1881-1972)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door Mien Cambier van Nooten

Voorstelling van vier jonge meisjes in het raam

Losbladig, beeldmaatv 12,5x17, bladmaat 20x25

Gesigneerd in potlood l.o. 'W.J.CambiervanNooten'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:12-12-2017 om 19:05
Eindtijd:20-12-2017 om 15:05
Helder
20 dec. / 14:59
€ 30