Mien Cambier van Nooten - Mien Cambier van Nooten, Het speelgoedpaard, Litho - Verkocht

Mien Cambier van Nooten - Mien Cambier van Nooten, Het speelgoedpaard, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Mien Cambier van Nooten - Mien Cambier van Nooten, Het speelgoedpaard, Litho kopen? Bied vanaf 1!Mien Cambier van Nooten - Mien Cambier van Nooten, Het speelgoedpaard, Litho kopen? Bied vanaf 1!Mien Cambier van Nooten - Mien Cambier van Nooten, Het speelgoedpaard, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Mien Cambier van Nooten (1881-1972)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Fraaie litho door Mien Cambier van Nooten

Voorstelling van een houten speelgoedpaard

Losbladig, beeldmaat 30x18, bladmaat 38x26

Gesigneerd in potlood r.o. 'WJ Cambiervan Nooten'

Tevens gemonogrammeerd r.o. in de druk 'CvN'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:15-07-2018 om 11:59
Eindtijd:27-07-2018 om 19:52
Biedingen (3)
KunstkamerZuidoost
23 jul. / 20:05
€ 5
CharlesJames
23 jul. / 20:05
€ 4
CharlesJames
15 jul. / 16:51
€ 1