Miguel Berrocal, blinddruk, ‘Citius. Altius. Fortius’, handgesigneerd, 1993

Miguel Berrocal, blinddruk, ‘Citius. Altius. Fortius’, handgesigneerd, 1993 kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Miguel Berrocal, blinddruk, ‘Citius. Altius. Fortius’, handgesigneerd, 1993 kopen? Bied vanaf 65!Miguel Berrocal, blinddruk, ‘Citius. Altius. Fortius’, handgesigneerd, 1993 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
FA. (4)

343 verkochte items
  • Miguel Berrocal (1933-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie blinddruk van de Spaanse beeldhouwer Miguel Berrocal (Malaga 1933 - 2003). Handgesigneerd en genummerd . Oplage 100.

De voorstelling is een geabstraheerde torso.

Titel: Citius. Altius. Fortius

Afmetingen totaal:  23,5 x 14,0 cm x 0,5

Afmetingen beeld:  10,5 x 7,5 cm

Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd

Oplage: 100 (dit is nummer 31/100, zie foto 2)

Uitgave: Musée Olympique Lausanne

Ingelijst: complete uitgave dus in het originele passepartout geleverd

Conditie: In nieuwstaat.

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,50.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:19-10-2014 om 22:34
Eindtijd:26-10-2014 om 21:34

Biedingen (1):

Poireaux
20 okt. / 12:50
€ 65