Miguel Berrocal - geen titel

Miguel Berrocal - geen titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  slimmon

1 verkochte items
  • Miguel Berrocal (1933-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi grafiek van Miguel Berrocal, ingelijst

afmeting 20 x 30 cm.

oplage: 100, nummer 39

gesigneerd

Starttijd:09-09-2014 om 18:53
Eindtijd:16-09-2014 om 18:53
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederland