MIGUEL BERROCAL - PrageDruk - CITIUS ALTIUS FORTIUS '' - 1993 - Handgesigneerd - Kleine OPLAGE 59 / 100 - Verkocht

MIGUEL BERROCAL - PrageDruk - CITIUS ALTIUS FORTIUS '' - 1993 - Handgesigneerd - Kleine OPLAGE 59 / 100 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  claud

93 verkochte items
  • Miguel Berrocal (1933-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : MIGUEL BERROCAL  1933 Malaga-

Titel : Citius Altius Fortius ''

Techniek : PrageDruk

HANDGESIGNEERD en Gedateerd 1993

Formaat : 23,5 x 14,5 cm

KLEINE oplage : 59 / 100

Conditie : in Perfecte Staat

Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:31-01-2014 om 21:46
Eindtijd:07-02-2014 om 21:46
9148
05 feb. / 20:18
€ 75