Paul Nieuwendijk - minimalistisch weidelandscahap

Paul Nieuwendijk - minimalistisch weidelandscahap kopen? Bied vanaf 180!
Paul Nieuwendijk - minimalistisch weidelandscahap kopen? Bied vanaf 180!Paul Nieuwendijk - minimalistisch weidelandscahap kopen? Bied vanaf 180!
  • Paul Nieuwendijk (1942)
Jaartal1999
StijlMinimalistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Rond de eeuwwisseling schilderde Paul Nieuwendijk een aantal minimalistische schilderijen.
Vaak abstract, dit schilderij geeft een weidelandschap op een unieke manier weer.
Door de minimalistische benadering,  de manier van schilderen, het minimalistische kleuren gebruik en door een hoek van het schilderij als hoogste punt te nemen geeft  dit werk de desolate uitgestrektheid van deze lege weide goed weer.  Op kwaliteit canvas.

Paul Nieuwendijk (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  artprojects
FA. (2)

Lid sinds 2021
9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
50 cm
50 cm
Sluit over 8d 18u 19m 26s
Openingsbod€ 180
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:27-09-2022 om 15:40
Eindtijd:10-10-2022 om 20:09