Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z

Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 320!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageB/Z
Mooie zeefdruk van Jan Schoonhoven uit 1987.
Het werk is gesigneerd en genummerd B/Z.

Starttijd:12-04-2022 om 23:08
Eindtijd:26-04-2022 om 20:15
Openingsbod € 320
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland