• Populair
  • Loopt vandaag af
  • 1e keer aangeboden
  • Vanaf 1 euro
  • Vandaag geplaatst
  • Laatste kans
  • Alleen aftersale
Deutsch
English
Français

Mirjam Slaats - zeer groot ingelijst werk: De dichter zwijgt maar barst - 1991 - Verkocht

Mirjam Slaats - zeer groot ingelijst werk: De dichter zwijgt maar barst - 1991 kopen? Bied vanaf 750!
Dit item is verkocht Toon item

Verkoopprijs: € 750,00

Vergelijkbaar item plaatsen
Mirjam Slaats - zeer groot ingelijst werk: De dichter zwijgt maar barst - 1991 kopen? Bied vanaf 750!
Mirjam Slaats - zeer groot ingelijst werk: De dichter zwijgt maar barst - 1991 kopen? Bied vanaf 750!Mirjam Slaats - zeer groot ingelijst werk: De dichter zwijgt maar barst - 1991 kopen? Bied vanaf 750!
Mirjam Slaats - zeer groot ingelijst werk: De dichter zwijgt maar barst - 1991 kopen? Bied vanaf 750!Mirjam Slaats - zeer groot ingelijst werk: De dichter zwijgt maar barst - 1991 kopen? Bied vanaf 750!
Vergelijkbaar item plaatsen
Verkoper

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

Lid sinds 2011
5330 verkochte items
Alle items van deze verkoper (296)
  • Miriam Slaats (1958)
TypeSchilderij
Periode1945 t/m 1999

Groot werk waar gebuik gemaakt is van zeer heldere kleuren van Mirjam Slaats. Jaar: 1991. Titel: De dichter zwijgt maar barst. Afmetingen incl. lijst: 153 x 113 cm. Afmetingen voorstelling: 150 x 110 cm.

Conditie: in goede staat.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden

Verzenden/ophalen: 

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

De kosten voor een koerier bedragen ongeveer  60 euro binnen Nederland, met uitzondering van de Waddeneilanden. Voor Vlaanderen zijn de kosten 125 euro. Voor Wallonie 175 euro.

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Dit item is verkocht voor 750,00
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:28-08-2016 om 22:54
Eindtijd:04-09-2016 om 21:54
Biedingen (1)
20798
29 aug. / 11:17
€ 750
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.