Mixed media - collage en gouache - ongesigneerd - Verkocht

Mixed media - collage en gouache - ongesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Mixed media - collage en gouache - ongesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Mixed media - collage en gouache - ongesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Mixed media - collage en gouache - ongesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Mixed media - collage en gouache - ongesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Kleine collage en gouache.
In zeer goede staat
Maten 11x14 cm

Verzendkosten 10 euro, wordt degelijk verpakt.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:21-05-2015 om 21:14
Eindtijd:05-06-2015 om 20:14
noemezedakunst
04 jun. / 21:21
€ 10