Elio Martinelli - Model 660

Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!
Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  MDalen

Lid sinds 2017
54 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Elio Martinelli (1921-2004)
TypeDesign
Afmetingen60 cm x 30 cm x 70 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Prachtige seventies lamp met 'ruggengraat' door Elio Martinelli voor Martinelli Luce uit Italie.

De lamp verkeert in goede staat, de kap is mogelijk ooit overgespoten.

Kap is mogelijk ooit overgespoten.

Elio Martinelli (1921-2004)

Alle items van deze designer(1)
Geplaatst door  MDalen

Lid sinds 2017
54 verkochte items
30
60
70
Starttijd:26-05-2022 om 09:03
Eindtijd:07-06-2022 om 20:56
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa