Juul Neumann - Modelstudie, inkt op papier, gesigneerd - Verkocht

Juul Neumann - Modelstudie, inkt op papier, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Juul Neumann (1919-1997)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1965
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde pentekening op papier. Jaar: 1965
Herkomst: uit het atelier van de kunstenaar; authenticiteit volledig gegarandeerd.
Conditie: In vrij goede staat. Het blad heeft langs de randen enkele kleine scheurtjes, verder rondom nogal wat kreuklijntjes.

kreuklijntjes, kleine scheurtjes in papierrand

Juul Neumann (1919-1997)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
38 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:01-11-2018 om 01:57
Eindtijd:08-11-2018 om 21:35
Sesselink
04 nov. / 14:24
€ 45