Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Wegens toekomstige beëindiging van mijn galerie / lijstenmakerij, ruim ik deze zeefdruk op van Vera van Heusden.
afmeting 104 x 118 cm incl, blanke ongelakte beukenhouten lijst met zuurvrij passe partout. Galeriewaarde € 795, 00
beeldformaat 84 x 98 cm.
Ophalen in Uitgeest
Verzenden met eigen vervoer, gaat met de route mee van de lijstenmakersgroothandel, vervoer gebeurd met zorg.
uitgezonderd de waddeneilanden en limburg
kosten koper € 30, 00
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 30-9-2014 om 11:39 |
Eindtijd | 14-10-2014 om 11:39 |