Brons (Onbekend) - Moeder en kind. - Verkocht

Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!

Verkoopprijs: € 22,00

Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!

Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

432 verkochte items
  • Brons (Onbekend)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlAbstract
Afmetingen16.5 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
Gewicht220 gram
GesigneerdOngesigneerd
Een leuk en pretentieloos bronzen beeldje van een moeder met kind.Waarschijnlijk van Afrikaanse herkomst.Heel fraai patina.

Dit bronzen beeldje verkeert in een zeer goede conditie

Brons (Onbekend)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

432 verkochte items
6
16.5
6
Dit item is verkocht voor 22,00
Starttijd:22-06-2019 om 21:16
Eindtijd:30-06-2019 om 21:28
Biedingen (2)
Tomvalen86
30 jun. / 21:22
€ 22
sss3
25 jun. / 18:11
€ 17