Mogens Balle : Gemengde techniek ets + waterverf unica - Verkocht

Verkoopprijs: € 275,00

Geplaatst door  ALF-ART
FA. (4)

34 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Mogens Balle (1921-1988)
U BIEDT OP EEN HANDGEKLEURDE ETS VAN COBRA-KUNSTENAAR MOGENS BALLE (1921 - 1988 ) IN PASSE-PARTOUT\r\nTechniek : gemengde techniek ; ets + (handgekleurd) waterverf
Oplage ets: 50 exemplaren nr: 5 / 50

Afmetingen: beeldformaat: 29,6 cm x 19,6 cm passe-partout: 49 cm x 36 cm
Signatuur: handgesigneerd en genummerd met potlood

Daar het werk handgekleurd is betreft het een unica.
\r\nGEHEEL VERKEERT IN UITSTEKENDE CONDITIE\r\nVERZENDKOSTEN € 12,50  AFHALEN UITERAARD OOK MOGELIJK

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:21-04-2012 om 14:10
Eindtijd:05-05-2012 om 14:10
heko
05 mei / 11:15
€ 275