Mohammed Quraish - Zeefdruk, Zonder titel I - Ingelijst Galerieprijs €850

Mohammed Quraish - Zeefdruk, Zonder titel I - Ingelijst Galerieprijs €850 kopen? Bied vanaf 99!
Mohammed Quraish - Zeefdruk, Zonder titel I - Ingelijst Galerieprijs €850 kopen? Bied vanaf 99!Mohammed Quraish - Zeefdruk, Zonder titel I - Ingelijst Galerieprijs €850 kopen? Bied vanaf 99!
  • Mohammed Quraish (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen83 cm x 108 cm (h x b)
Lijst83 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70/90
Titel: Zonder titel I
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 83 cm x 108 cm
Oplage: 70/90
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 850,00
Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Mohammed Quraish (1965)

IrakeesIrakeesAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  HvdS
FA. (2)

51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
108 cm
83 cm
108 cm
83 cm
Starttijd:07-09-2022 om 16:04
Eindtijd:16-09-2022 om 22:27
Openingsbod € 99
ObjectlocatieAlmere Poort, Nederland
VerzendingAlleen per koerier